Ürünlerimiz

abstractModule

[ Online bildiri özeti sistemi ]

Minduce’un geliştirdiği abstractModule, bildiri özeti toplama ve değerlendirme işlemlerinin tümüyle çevrimiçi yapıldığı konusundaki en gelişmiş uygulamadır. 1.000’den fazla kongrede kullanılmış 200 binden fazla bildiri özeti sorunsuz bir şekilde toplanmış, değerlendirilmiş ve yayınlanmıştır.

regModule

[ Online kayıt-konaklama sistemi ]

Kongre, kurs, sosyal aktiviteler, transfer kaydı ve konaklama rezervasyonunun internet üzerinden yapılmasını sağlayan sistemdir. Sanal pos üzerinden kredi kartı ile ödeme alma imkanı sunar. Sanal pos hizmetinin olmadığı veya tercih edilmediği durumlarda havale-eft, mail order vb. ödeme seçenekleri de katılımcıya sunulabilir.

posterModule

[ Online elektronik poster ]

Bildiri değerlendirme sistemi ile bütünleşik çalışabilen, kabul edilmiş bildiri özetlerinin tam metinlerini (full text) internet üzerinden toplayarak, plazma, dokunmatik ekranlar veya multi-touch üzerinden interaktif biçimde yayınlanmasını sağlayan uygulamadır.

programModule

[ Online bilimsel program ]

programModule, kongre bilimsel programının interaktif olarak düzenlenmesi ve yayınlanmasını sağlayan, web tabanlı uygulamadır. Gün, salon, etkinlik ve konuşmacıların programa dinamik olarak yerleştirilmesiyle daha verimli ve hatasız program oluşturmanızı sağlar.

#minduce

SBÜ 6. İç Hastalıkları Kongresi bildiri özetleri abstractModule sistemi ile toplandı. Kongre web sitesi, Minduce tarafından tasarlanıp geliştirildi.


24th Eupsa Congress öncesi kayıt, konaklama ve kurs ödemeleri için regModule sistemi kullanıldı.


10. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi öncesi bildiri özetleri abstractModule sistemi ile toplandı ve değerlendirildi. Elektronik poster uygulamamız posterModule ile kabul edilmiş özetlerin tam metinleri, internet üzerinden toplanarak plazma, perde ve dokunmatik ekranlarda yayınlabilecek şekilde hazırlandı.

Online Bildiri Özeti Online Kayıt Elektronik Poster Online Bilimsel Program Online Makale bildirimerkezi.com kongreuzmani.com