Hakkımızda


“a creative mind to produce”

Minduce Bilgi İletişim Teknolojileri olarak, uluslararası standartlarda bilişim çözümleri üreten, 1999’dan beri 30'a yakın derneğe ve 300’ün üzerinde kongreye uygulama geliştirmiş uzman ekibimiz ile medikal alanda hizmet sunan bir teknoloji ve danışmanlık ofisiyiz.

“güvenilir bir çözüm ortağı”

Paylaştığımız uzmanlık ve deneyim ile iş ortaklarımızın müşterileriyle ilişkilerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olan servisler geliştirmekteyiz. Onları yeni teknolojiler ile buluşturup, sonuç odaklı, etkin ve efektif hizmetlerle geleceğe taşımaktayız. Başarılı her projenin bir diğerini getireceğine ve ilişkilerimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz.

“inovatif ve yaratıcı servisler”

Sektördeki lider uygulamaları hayata geçirmiş ekibimiz ile ağırlıklı olarak web uygulamaları (.NET & PHP), masaüstü ve mobil ürünler (C#, JAVA, IOS, AS3) geliştirmekteyiz. Modüler çözümlerin yanında özel ihtiyaçlar için "terzi işi" servis ve çözümleri de projelendirerek hayata geçiriyoruz.
abstractModule
Online bildiri özeti sistemi
 
regModule
Online kayıt-konaklama sistemi
 
posterModule
Online elektronik poster
 
programModule
Online bilimsel program


Tümü >>

Online Bildiri Özeti: Online Makale : Online Kayıt : Online Bilimsel Program : Elektronik Poster
Bildirimerkezi.com : Twitter : Kongreuzmani.com
Bu sitede sözü edilen uygulamalara ait teknoloji, uygulama metodu, ekran görünüşleri; ticari marka, ticari görünüm, kanun dışı rekabet ve başka kanunlarca; yerel ve uluslararası copyright
düzenlemeleri ile korunmuştur. Site üzerindeki herhangi bir metin ve imaj Minduce' un açık ve net izni olmadan kopyalanamaz veya dağıtılamaz.
Copyright © 2009, Minduce